לקבלת הצעת מחיר ללא עלות

ניקיון מרפאות פתח תקווה

ניקיון מרפאות וקליניקות הוא מסוג הדברים אשר אמורים להיעשות על ידי בעל מקצוע. ניקיון מרפאה הוא מלאכת מחשבת של ממש מאחר ויש קשר ישיר בין בריאות המטופלים לניקיון המרפאה. מטרתה של המרפאה היא לתת מענה רפואי ולרפא סוגים שונים של חולים, אין ספק שניקיון המרפאה מהווה חלק גדול מתהליך הריפוי שלו, יש חשיבות רבה לסטריליות משטח העבודה ולאוורור כולל של המקום לאחר כל יום עבודה.

ניקיון מרפאות פתח תקווה – שונה מכל סוג אחר של ניקיון

אנשים רבים נוטים לחשוב שניקיון מרפאות דומה לניקיון דירות, בניינים ומשדרים – הרשו לנו לבשר לכם, זה ממש לא המקרה. ניקיון מרפאות או קליניקות צריכות להתבצע יחד עם תוכנית עבודה מסודרת ומנהל עבודה אשר אמון על פיקוח הניקיון בצורה הטובה ביותר. ניקיון מרפאה אמור להתבצע בצורה יסודי בהתאם לתנאים המתקבלים ממשרד הבריאות, מה שדורש מכשור מתקדם וידע מקיף בתחום הניקיון.

ניקיון מרפאת פתח תקווה – אין שני לרושם ראשוני

אנו צריכים לזכור שמדובר במרפאה ומגיעים לשם אנשים אשר צריכים בטיפול רפואי כזה או אחר, בין אם במיידי או להמשך ביקורת. אף אחד לא רוצה לטפל בעצמו במרפאה לא נקייה וסטרילית. נסו לדמיין את עצמכם נכנסים לקבל טיפול רפואי במרפאה החדשה בשכונה, אתם נכנסים אל המרפאה רואים מסכות על הרצפה, משטח גרון זרוקים בכל עבר, פחי זבל גדושים, שלא לדבר על מיטת הרופא שלא החליפו בה משטח סטרילי כבר תקופה ארוכה. מה הייתם חושבים? סביר להניח שהייתם חושבים שמדובר במרפאה שלא מכבדת את עצמה ואת המטופלים שלה – לא משנה מה הייתם חושבים, הייתם צודקים. סביר להניח שלמרפאה הזו אתם לא תחזרו.

ניקיון מרפאות פתח תקווה – חומרי ניקיון איכותיים

כאשר אנו מדברים על ניקיון של מרפאות, קליניקות ובתי חולים אנו צריכים להבין שאנו צריכים לעבוד עם חומרי ניקוי ברמה גבוהה, חומרים סטרילים וידידותיים לסביבה. חל איסור גורף על עבודה עם חומרים כימיים היכולים לפגוע בטיב הטיפול ולהחמיר את מצבם של המטופלים.

ניקיון מרפאות פתח תקווה – הבריאות של המטופלים שלכם לפני הכל

אנו מאמינים שמרפאה שמאמינה בבריאות של המטופלים שלה תדאג לעשות מספר הליכי ניקיון באופן יום-יומי

  1. ניקיון מקצועי – מרפאה איכותית בפתח תקווה תדאג להעסיק חברת ניקיון מקצועי אשר תדאג לנקות את המרפאה מא – ת: חלונות, וילונות, מסילות, אוורור, שירותים, משטחי עבודה, טיהור ועוד.
  2. סטריליזציה – ניקיון וסטריליזציה לכל החומרים שאמורים לעבור באופן יום יומי.
  3. ליווי והדרכה – חברה המתמחה בניקיון תדאג להעביר אחת לחודש את עובדי המרפאה במגוון כללים ונהלי ניקיון שיעזרו להם לשמור על המרפאה נקייה יותר, בריאה יותר ובטוחה יותר עבור העובדים והמטופלים כאחד.
  4. חיטוי – יש לדאוג לחטא משטחים רלוונטים יחד עם כדורי כלור, עם זאת יש מספר כללים ותנאים לעבודה עם כדורי כלור בצורה אפקטיבית, כך שנצטרך לעשות זאת יחד עם חברת ניקיון מקצועית אשר יודעת את זמני האפקטיביות של כדור הכלור ואופן השימוש.

ניקיון מרפאות פתח תקווה – אך ורק עם חברה מקצועית

אנו ממליצים לכם לא להתפשר על איכות הניקיון במרפאה שלכם, מדובר בבריאות שלכם ושל המטופלים שלכם – זה לא הזמן להתפשר!

יחד עם ניסיון של שנים בניקיון מרפאות ובתי חולים אנו מזמינים אתכם עוד היום להיפגש איתנו ולהתחיל לבנות את תוכנית הניקיון למרפאה שלכם. מרפאה טובה זו מרפאה מצוחצחת.

ניקיון מרפאות בתל אביב, ישראל
ניקיון מרפאות בתל אביב, ישראל
ניקיון מרפאות בתל אביב, ישראל

מחפשים שירותי ניקיון מקצועי ואיכותי בפתח תקווה והסביבה?

אנו מציעים שירותי ניקיון ברמה גבוהה, עבודה איכותית, מקצועית ומחיר הוגן בפתח תקווה והסביבה.

✅ שירות ניקיון משרדים

✅ שירות ניקיון מרפאות

✅ שירות ניקיון בניינים

✅ שירות ניקיון דירה חדשה/אחרי שיפוץ.

כדי לתת לכם את השירות הטוב ביותר אנו נגיע אליכם ללא עלות לראות את אופי העבודה בעיניים ולתת לכם את המחיר הטוב ביותר!

או הזמינו שירות דרך האתר, ונציג יחזור אליך תוך 30 דקות