לקבלת הצעת מחיר ללא עלות

ניקיון מרפאות רמת גן – מרפאה נקייה היא מרפאה בריאה

מרפאה יכולה להחזיק את החומר האנושי הטוב ביותר, את המכשור המתקדם ביותר אך ללא ניקיון כל זה לא שווה. למעשה אחד הפרמטרים שהופכים מרפאה לבריאה הוא הניקיון שלה וסטריליות שלה. מרפאה כשמה כן היא באה לתת שירותים ומענה לבעיות רפואיות שונות, לכן ניקיון המרפאה הוא אחד הדברים החשובים ביותר במרפאה שלכם. לניקיון מרפאה יש 2 יתרונות מובהקים: תחושה אסתטית המשרה רוגע, מקצועיות ואווירה טובה על המטופל ומצד שני מרפאה מצוחצחת וסטרילית שנחשבת כחלק מתהליך הריפוי של המטופל.

"ניקיון של בית מרקחת" – לא רק משפט מפציץ של חברות ניקיון

חברות ניקיון רבות אשר נותנות מענה לא רק למרפאות ובתי חולים אלא גם למשרדים, בניינים, חדרי מגורים מתגאים בכך שהם נותנים "שירותי ניקיון של בית מרקחת", לא סתם בוחרים בעלי חברות הניקיון והקופירייטינג שלהם להשתמש דווקא בביטוי הזה. כאשר אנו אומרים ניקיון של בית מרקחת אנו מתכוונים לניקיון איכותי, יעיל, עד הפרטים האחרונים – ניקיון שמיועד לסביבת עבודה בה שוהים מטופלים רבים. שמעתם פה על אדם שמנסה לשווק ניקיון איכותי בדוגמה של ניקיון משרדי נוצץ? לכן עלינו להבין שלא מדובר אך ורק במשפט מפציץ, אלא במלאכת מחשבת של ממש שאמורה להתבצע. במרפאה שלכם עוברים חולים רבים במהלך היום, נוגעים בשטחי עבודה שונים, דלתות, ידיות, לחצני מעלית מה שגורם למרפאה שלכם להיות "פצצת זמן מתקתקת" למחלה הבאה. את כל זה תוכלו למנוע תוך כדי ניקיון וסטריליזציה קבועה למרפאה שלכם.

משטחי מגע חולפים – סכנה בריאותית בכל מרפאה

ניקיון מרפאות רמת גן שונה מניקיון משרדים או בניינים, עלינו להבין שהניקיון הוא לא ניקיון שטחי המסתכם בספונג'ה על הרצפה, פינוי פחי זבל וניקיון יום יומי של השירותים. מדובר במלאכת מחשבת של ממש שכוללת בין היתר: טיהור, חיטוי, סטריליזציה, ניקיון משטחים חולפים ועוד.

כאשר אנו מדברים על משטחי מגע חולפים אנו מדברים על אחת הסכנות הגדולות ביותר הקיימות בכל מרפאה בארץ, לרוב האנשים שמגיעים לביקור במרפאה הם אנשים הנושאים מחלות שונים, בקטריות וזיהומים שונים, כל נגיעה שלהם במשטחים במרפאה הם אסון. משטחי מגע חולפים שכיחים: דלתות, ידיות, אסלות של שירותים, מזוזות, מעליות ועוד. במרפאה נמצאים אנשים הנמצאים בסיכון ורגישות גבוהה, מה שיכול לגרום למצב שלהם להחמיר כתוצאה ממגע עם בקטריות או זיהום של חולה אחר. לכן, עלינו להקפיד על ניקיון המרפאה בצורה מקצועית תוך כדי שימוש בחומרי חיטוי וסטריליזציה ידידותיים לסביבה, שמצד אחד ידאגו להשמיד ולחטא את כל החיידקים בחלל ומצד שני יהיו ידידותיים גם למטופלים בעלי מערכת חיסונית נמוכה.

בחירה בחברה או אדם עצמאי?

בעלי מרפאות, קליניקות ובתי חולים רבים שואלים אותנו במעמד סגירת חוזה שאלה זהה. "תהיה איתי כנה, עדיף לי להעסיק אנשים עצמאיים ולחסוך בעלויות?" כאשר מדובר בניקיון משרדים או בניינים במקרים מסוימים אפשר לסגור את הפינה יחד עם מנקים עצמאיים שמנקים ומוציאים קבלות כחוק או לחילופין מועסקים על ידכם. אך כאשר מדובר בניקיון רגיש כמו ניקיון מרפאה ההמלצה היא לעבוד עם חברת ניקיון מקצועית אשר יודעת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. יתרון נוסף בחברה מקצועית על מנקה בודד הוא כוח העבודה. בהנחה ומנקה חולה חברת ניקיון שמכבדת את עצמה תדאג לשלוח מנקה חדש מטעמה על מנת לא להשאיר את בעל המרפאה ללא כוח אדם. נסו לדמיין את אותה סיטואציה עם מנקה יחיד? יום אחד ללא ניקיון מקצועי במרפאה שלכם יכולה לגרום לבעיות רבות…

ניקיון מרפאות בתל אביב, ישראל
ניקיון מרפאות בתל אביב, ישראל
ניקיון מרפאות בתל אביב, ישראל

מחפשים שירותי ניקיון מקצועי ואיכותי ברמת גן והסביבה?

אנו מציעים שירותי ניקיון ברמה גבוהה, עבודה איכותית, מקצועית ומחיר הוגן ברמת גן והסביבה.

✅ שירות ניקיון משרדים

✅ שירות ניקיון מרפאות

✅ שירות ניקיון בניינים

✅ שירות ניקיון דירה חדשה/אחרי שיפוץ.

כדי לתת לכם את השירות הטוב ביותר אנו נגיע אליכם ללא עלות לראות את אופי העבודה בעיניים ולתת לכם את המחיר הטוב ביותר!

או הזמינו שירות דרך האתר, ונציג יחזור אליך תוך 30 דקות